Z vaší země není možné zadat novou objednávku. Undefined

Létající lampion štěstí -bílá čepice

Létající lampion štěstí - bílá čepice, výška 100cm

Více informací

Létající lampion štěstí - bílá čepice, s možností vlastího pokreslení

 

Jedná se o kvalitní provedení lampionu, hořák je vytvořen speciálním knotem, který lampion naplní během krátkého času horkým vzduchem (ne jako u levných provedení, kde je hořák tvořen malou kostkou, kde je třeba dlouhá doba než lampion odstartuje) a lampion můžeme vypustit k letu. Lampiom je z ekologického rýžového papíru.

 

Barva: červená

 

Rozměry:

 

  • výška - 100 cm
  • průměr - dno - 38 cm
  • nejširší místo - 95 cm

 

 

 

Ve vzduchu lampion vytvoří nezapomenutelný okouzlující efekt. Po vyhasnutí hořáku se vzduch v lampionu ochladí a ten klesne zpět na zem. Papír z lampionu se během několika dnů sám rozloží. Hořák je sestavený tak, aby vydržel hořet přibližně 10-20 minut. Po tuto dobu zůstane lampion ve vzduchu, poté zhasne a snese se k zemi.

 

Bezpečnostní pokyny pro vypouštění Lampionů přání

 

Nikdy lampiony nepřivazujte! Než začnete zapalovat hořák ujistěte se, že stěny lampionu jsou řádně roztáhnuté! Nestůjte pod Lampionem přání a to i při jeho stoupání, kapající vosk z hořáku by vás mohl popálit či zničit oděv!

 

Lampiony jsou určeny pouze pro venkovní použití!

 

!!! Místa, kde se nesmí lampiony vypouště t!!!

 

  • v blízkosti hořlavin a výbušnin
  • v blízkosti čerpacích stanic a stožárů vysokého napětí
  • v blízkostí domů či jiných hořlavých překážek
  • v blízkosti letišť je přímo zakázáno lampion vypouštět

 

 

 


 

 

 

Za jakých povětrnostních podmínek smím Létající přání vypouštět?

 

V případě deštivého počasí a vysoké vlhkosti (např. mlhy) není vypouštění Létajících přání vůbec možné. Vypouštějte Létající přání pouze v klidných povětrnostních podmínkách. V opačném případě může dojít k poškození Létajícího přání, popáleninám nebo požáru. Před vypuštěním Létajícího přání zjistěte směr větru a ujistěte se, že se v letové dráze nevyskytují žádné překážky a místa se zvýšeným rizikem požáru.